Tänu osaluse eest

Kallid EKD poolehoidjad, tänu teile, et olite endiselt EKD poolt.

See näitab, et on inimesi, kes pooldavad ausust ja teise austamist, põhilisi kristliku elu(viisi) kriteeriume.

Me tahame, et Eestis oleks ükskord võimalik ausalt tegutseda ilma selle eest karistust kartmata. Hetkel lükati see võimalus palju aastaid edasi. Kahju. Kahju, et seda tegid ka paljud kristlased, sest just kristlased peaksid kõige enam aduma kristliku mõtteviisi vajadust. Valimisi ja sellega seonduvat jälgides on mulle palju arusaadavam väide, et tulevikus hakkab korra loomine (kohtumõistmine) pihta kogudustest. Seda aga mitte selles mõttes, et kogudused hakkavad korda looma, vaid kogudustes luuakse korda. Paratamatult jõuab korra loomine kogudusest ka väljapoole st mittekristlikult elavatele inimestele.

Tänan veelkord kõiki, kes andsite hääle isiklikult minule või lihtsalt EKD-le minu kaudu ning tänan ka teid, kes andsite EKD-le hääle mujal piirkonnas teistele kandidaatidele.

Oleme julged, teeme oma südametunnistuse järgi ja Jumalale toetudes, kes usub Jumalat. Olen kindel, et kõik meie poolt hääletajad ei olnud kristlased ja neil on keerulisem Jumalale toetuda.

Janno Tults, Erakonna Eesti Kristlikud Demokraadid kandidaat 854 Tartu- ja Jõgevamaal.

PS! Tõenäoliselt kolib mu blogiaktiivsus nüüd aadressile jannotults.blogspot.com tagasi.

Janno Tults: tutvustus

Maksunduse üliõpilane Tallinna Majanduskoolis. Matemaatikaõpetaja magister Tallinna Ülikoolist. Matemaatika bakalaureus Tallinna Ülikoolist. Elan Tallinnas. Juhin ja toimetan Tarkuseveski UÜs.
Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga